ul. Stawowa 71, 43-400 Cieszyn. (Budynek Elektometalu)

33 857 54 19

Rękawice

 

rękawice wzmacniane skórą

Rękawice KINGSPLIT
Rękawice wzmacniane skórą dwoiną.
Dostępne w rozmiarze 10.

 

img

Rękawice PICK-UP LIGHT Rękawice monterskie z koziej skóry, wierzch z dzianiny bawełnianej w kolorze granatowym, nadgarstek wykończony zapięciem na rzep. Rozmiary: 8,9,10,11,12

 

img

Rękawice TROPIC BUDGET Rękawice monterskie z koziej skóry, wierzch z elastycznej dzianiny bawełnianej w kolorze granatowym, gumowy pasek w nadgarstku.
Rozmiary: 7, 8,9,10,11,12 

 

Rękawice BONO
Całoskórzane rękawice wykonane ze skóry koziej, elastyczna guma w nadgarstku. 
Dostępne w rozmiarze 8 i 10. .

 

 

 

RĘKAWICE DZIANE POWLEKANE

img

Rękawice bawełniane maczane w nitrylu, wykończone elastycznym ściągaczem.
Występuje w rozmiarach: 7-10

 

img

Rękawice dziane bezszwowe wykonane z nylonu lub poliestru, powlekane cienką warstwą pianki nitrylowej.  Wykończone elastycznym ściągaczem.
W zależności od producenta występuje w rozmiarach 6-11.

 

img

Rękawice dziane bezszwowe poliestrowe lub nylonowe  powlekane cienką warstwą poliuretanu w części chwytnej dłoni i na palcach. Występuje również w wersji powleczenia samych końcówek palców.
Wykończone elastycznym ściągaczem.
W zależności od producenta występuje w rozmiarach 6-11.

 
Rękawice bezszwowe z elastycznej tkaniny powlekane chropowatym, marszczonym lateksem. Wykończone elastycznym ściągaczem, w zależności od producenta posiada różny skład dzianiny i nazwy handlowe.
Występuje w rozmiarach 7-10.

 

 

 

RĘKAWICE SPAWALNICZE

img

Rękawica PATON
Rękawica spawalnicza z dwoiny bydlęcej, szwy osłonięte żółtą skórą. Długość rękawicy 35 cm, wewnątrz bawełniana wkładka  na dłoni, mankiet długości 15 cm. Występuje w jednym rozmiarze 11.

 

img

Rękawica TITAN
Rękawica spawalnicza z dwoiny bydlęcej, szwy osłonięte żółtą skórą. Długość rękawicy 35 cm, wewnątrz bawełniana wkładka, na części chwytnej dłoni dodatkowo naszyta warstwa skóry.     Występuje w rozmiarze 10.

 

img

Rękawica TIGAN
Rękawica spawalnicza wykonana w części chwytnej ze skóry licowej koziej, mankiet 15 cm z dwoiny, szyta nićmi kevlarowymi.
Dostępny rozmiar- 10.

 
TIG SUPER 106.3700 K
Rękawica ze skóry licowej koziej bez podszewki, mankiet z dwoiny, szyta nićmi z kevlaru. Jak wskazuje nazwa nadaje się do spawania w osłonie argonu. Długość rękawicy 29-32 cm.
Występuje w rozmiarach 8,9,10,11. 

 

 

 

RĘKAWICE JEDNORAZOWE

img

Rękawice lateksowe.
Rękawice jednorazowego użytku wykonane z naturalnego lateksu. W zależności od przeznaczenia może być w kolorze białym lub niebieskim, pudrowane luz bez zawartości pudru.
Pakowane po 100 szt w pudełku. Dostępne rozmiary od S-XL.

 

img

Rękawice winylowe.
Rękawice jednorazowego użytku wykonane winylu, mogą być  przezroczyste lub w kolorze  niebieskim, pudrowane luz bez zawartości pudru.
Pakowane po 100 szt w pudełku. Dostępne rozmiary od S-XL.

 

img

Rękawice nitrylowe.
Rękawice jednorazowego użytku wykonane z nitrylu, tak samo jak pozostałe rękawice mogą być pudrowane lub bez zawartości pudru, białe, niebieskie, czarne. Nitryl w porównaniu z innymi rękawicami jednorazowymi ma szersze zastosowanie ze względu na odporność na smary, tłuszcze, detergenty jak i środki chemiczne.
Pakowane po 100 szt w pudełku.
Występuje jak inne jednorazowe rękawice w rozmiarach od S-XL.

 GRANBERG CHEMSTAR 114.940

Jednorazowe rękawice wykonane z pomarańczowego miękkiego i mocnego nitrylu.  Rękawice  Chemstar chronią w pełni przed wieloma środkami chemicznymi, są odporne na smary, tłuszcze, detergenty, posiadają dopuszczenie do kontaktu ze środkami spożywczymi, mają długość 27 cm i grubość 0,28 mm.
Pakowane po 100 szt w pudełku.
Występuje jak inne jednorazowe rękawice w rozmiarach od S-XL.